historie_top

Zábavné vystoupení na firemní akce, plesy, narozeninová párty, akce pro děti, městské a obecní slavnosti apod.

Nejsem Pavel Janák, jsem M. J.
„Do Michaela Jacksona jsem se zamiloval už v dětství. Byl to pro mě člověk, od kterého jsem se mnoho naučil, aniž bych si to vlastně pořádně uvědomoval. Učil jsem se podomácku tancovat, obdivoval jsem, jak Michael udává tón populární hudbě, v níž je dosud nepřekonatelný„ říká Pavel Janák, imitátor slavného zpěváka, který se svými vystoupeními objíždí i okolní země – Polsko, Slovensko, Německo a Rakousko.

Krále popu napodobuje Pavel Janák už deset let a propadl mu tělem i duší. Je stejně vysoký jako Michael a při vystoupeních zásadně nepoužívá paruku, má své vlasy podobné Jacksonovým. Obléká se jako jeho idol a chová se také jako on – je introvertní a už při telefonickém rozhovoru působí velmi plaše. „Pokud bych se neoblékal a nechoval jako Michael Jackson, publikum by to poznalo a moje show by ztratila smysl."

Snažím se napodobovat všechno – od celkové image, přes kostýmy, tanec, příchody na pódium až po chování v zákulisí.„ Obnáší to i spoustu detailů. Na venkovní vystoupení jezdí Pavel limuzínou i s černým bodyguardem, před vystoupením drží speciální diety. „Vlastně to nedělám záměrně, vžil jsem se do Michaela Jacksona natolik, že jsem prostě takový,„ vypráví.

Nesmírným obdivem ke králi popu proslul Pavel už na základní škole. Shromažďoval o svém milovaném zpěvákovi veškeré výstřižky, poctivě materiály třídil a ukládal. Spolužáci o jeho zájmu věděli, a tak mu se sháněním informací a suvenýrů pomáhali. „V dospělosti už jsem měl veškeré dostupné informace pohromadě, chybělo mi jen napodobovat Michaela tancem a upravit image. Dnešní fanoušci to mají mnohem snazší, stačí kliknout na internet a vědí úplně všechno.„

Pavel Janák králi popu zcela propadl. „Michael Jackson je moje živnost, za to jsem mu nesmírně vděčný. Ale každý fanoušek jednou musí začít myslet na důležitější věci v životě. Ovšem neumím si představit, jaký by byl život bez Michaela. Už neumím žít jinak,„ říká.

Z informací MF Dnes.

 

©2010 All Rights Reserved.  •  estoo

Seo optimalizace/validace  © DutchSoft